KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13363005
nr 1336 3005
Oidentifierad konstnär. Kristian I, porträtt. Ej signerad. Olja på duk, 28x24,5cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:58:54
13/6 12:21:38
- Klassiska
29 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska